kontrast  czcionka
Zgłoś awarię

Usługi dokumentacyjno-techniczne - Warunki techniczne

Wydawanie warunków technicznych na wykonanie podłączenia nieruchomości indywidualnych, prowadzi inspektor ds. inwestycji, tel. 52 396 75 35, 52 397 41 76 wew.35,.

Warunki techniczne dla potrzeb budowy podłączeń indywidualnych nieruchomości do sieci wod-kan wydawane są bezpłatnie.

Termin  wydania warunków - do 21 dni w przypadku zabudowy jednorodzinnej lub 45 dni w przypadku innej zabudowy od daty złożenia wniosku.

W celu uzyskania warunków technicznych należy złożyć wniosek u inspektora ds. technicznych, w siedzibie Spółki na Placu Piastowskim 27a.
 

Do wniosku o warunki należy załączyć plan zabudowy lub szkic sytuacyjny, określający usytuowanie przyłącza w stosunki do istniejącej sieci oraz innych obiektów i sieci uzbrojenia terenu.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. (Polityka prywatności serwisu)

Administratorem Pani/Pana danych osobowych są Miejskie Wodociągi spółka z o.o. Plac Piastowski 27a, 89-600 Chojnice. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana zapytania, a także w przypadku wyrażenia przez Pana/Pani w zapytaniu chęci w celach marketingowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Pani/Pana praw z tym związanych znajduje się w naszej Polityce Prywatności dostępnej na stronie wodociagi.chojnice.pl
Zadania współfinansowane przez WFOSiGW
Serwis programu Infrastruktura i Środowisko
Portal Funduszy Europejskich