kontrast  czcionka
Zgłoś awarię

Wynajem zbiorników na wodę dla celów budowlanych

Usługę wynajmu zbiorników na wodę na potrzeby inne niż spożywcze (np  budowa, nawadnianie, itp), na terenie miasta Chojnice, realizuje dział mechaniczno-transportowy.

W zakresie usługi, przy pierwszej dostawie wody do Klienta ustawiamy zbiornik na wodę o pojemności 1000 litrów (1 m3) oraz okresowo, na życzenie ją uzupełniamy.

Lp. Wyszczególnienie Cena netto Cena brutto
1. Wynajem zbiornika do wody 12,30 zł/1-tydzień 15,13 zł/1-tydzień
2. Woda wg taryfy "Podmioty korzystające
z wody na cele inne
niż wymienione w poz. 1,2,3 i 4
"
3,23
zł/m3
3,49
zł/m3

W celu zlecenia dostawy wody, należy złożyć zamówienie/zapytanie przez poniższy formularz lub telefonicznie pod nr 52 397 46 54 lub 52 396 75 37, wew. 24. lub osobiście w siedzibie działu ul. Igielska 15 (oczyszczalnia ścieków)

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. (Polityka prywatności serwisu)

Administratorem Pani/Pana danych osobowych są Miejskie Wodociągi spółka z o.o. Plac Piastowski 27a, 89-600 Chojnice. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana zapytania, a także w przypadku wyrażenia przez Pana/Pani w zapytaniu chęci w celach marketingowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Pani/Pana praw z tym związanych znajduje się w naszej Polityce Prywatności dostępnej na stronie wodociagi.chojnice.pl
Zadania współfinansowane przez WFOSiGW
Serwis programu Infrastruktura i Środowisko
Portal Funduszy Europejskich